? אידאונאה פיתוח וקידום טכנולוגי עסקי ואנושי | התנסות

Nail is still a very popular fashion replica handbags uk in autumn and gucci replica . The furry design on the hermes replica of the bag makes this autumn and handbags replica. Xiaobian likes the buckle like sapphire and looks quite replica handbags .

התנסות ללא סיכון: שלם לפי ערך התשובה בעיניך!

תאר את הנושא העומד מבחינתך על הפרק, מה "האגוז הקשה" או "הגלגל שצריך להניע" ולאיזה סיוע בדיוק נראה לך שאתה זקוק מאיתנו. השתדל לכלול את כל הפרטים הדרושים כדי להחליט "מה נכון/כדאי/טוב לעשות עכשיו":
*

*שם מלא:
חברה/ארגון:
*כתובת:
*טלפון:
*שעות נוחות להתקשרות:
*דואר אלקטרוני:

* - שדה חובה

ידוע לי שמדובר בשירות בתשלום. אני אחליט כמה לשלם תמורת התשובה לפי ערכה בעיני ואם אין לתשובה כל ערך בעיני לא אשלם עבורה כלל. האחריות לתיאור הנושא וההחלטה אם ואיך להשתמש בתשובה שאקבל היא כולה שלי.

אנו נשלח הודעת אישור לדואר האלקטרוני שלך או נתקשר אליך ולאחר ווידוא הפרטים נתייחס לפנייתך.

שלחשלח

הסבר ותנאי השירות

אנו מציעים: שילוב מותאם אישית של בניית תוצרים, ביצוע פעילויות, שותפות, ייעוץ, ליווי ואימון בפרוייקטים ומשימות הנוגעים לשילוב כלשהו של נושאים יזמיים, עסקיים, טכנולוגיים, ארגוניים ואישיים. ככל שהנושא ברור פחות, רב-תחומי יותר ומורכב יותר כך היכולת שלנו לסייע גבוהה יותר.

השירות מתאים: לחברות, ארגונים, מיזמים ועסקים מכל הסוגים והגדלים וכן מנהלים, יזמים ואנשים בכלל המתמודדים עם "אגוז קשה" או עם "פרוייקט תקוע".

כדי לבדוק אם נוכל לעזור והאם שירותינו כדאיים, אנו מציעים "שירות התנסות" ללא סיכון

  1. אתה מתאר את הפרוייקט/נושא/שאלה/בעייה/התלבטות העומדים על הפרק.
  2. אנו עונים בתשובה שלהערכתנו עשויה להועיל לך או משיבים שאין ביכולתנו לעזור. התשובה כוללת התייחסות לנושא, שאלות מותאמות אישית והצעות לפעולה.
  3. אם התשובה הועילה לך, אתה משלם עליה לפי ערך התשובה בעיניך.
  4. התשלום מקנה לך זכות להמשיך את הדיאלוג ולקבל טעימה נוספת או למסד את העבודה עמנו.

אם קשה לך לתאר את הנושא או אם שרות הטעימות אינו מתאים לך, אתה מוזמן להשתמש ב"מפצח האגוזים" שלנו.