Nail is still a very popular fashion replica handbags uk in autumn and gucci replica . The furry design on the hermes replica of the bag makes this autumn and handbags replica. Xiaobian likes the buckle like sapphire and looks quite replica handbags .

משוב

בשנים האחרונות הרגשתי שאני צריכה עזרה מיקצועית כלשהי וניסיתי שני סוגי פסיכולוגיים שבדיעבד לא עזרו בכלל. כשהתחלתי לשאול אנשים אם הם מכירים איזו שיטה שיכולה לעזור שמעתי הרבה על האימון אך הייתי סקפטית כי בטלוויזיה די עשו מזה צחוק. לא רציתי שוב להשקיע מזמני וכספי במשהו שלא יעזור ואז כששמעתי שיש הזדמנות לחוות את האימון ורק להשקיע מזמני קפצתי על המציאה, והיום אני לא מכירה את החיים שלי, אנשים סביבי לא מכירים אותי, השינויי הכל כך חיובי בי מעלה חיוך ואושר אצל כל האנשים שחשובים לי בחיים.

כשפגשתי את פנינה בפעם הראשונה היא ניסתה להסביר לי מה עומד מאחורי האימון ולא כל כך הבנתי, האסימון נפל רק כשהתחלנו לעבוד על הדברים שמפריעים לי בחיים וראיתי את השינוי הכמעט מידי שמתרחש בי ואיך הדברים שהפריעו לי מסתדרים ואז כבר התמכרתי.

היה לי חשוב מאד להגיע כל שבוע לפגישה ולהיות במעמד של מי שמקשיבים לה ונותנים לה פתרונות מעשיים ומיידיים , פתרונות שעובדים. אני מאמינה שמלבד העובדה שהאימון הוא כלי שהתאים לי גם האישיות של המאמנת, והנכונות שלה באמת לעזור ואף להתאים את דרך האימון לצרכים האישיים שלי והאכפתיות שלה פתחה לי צוהר לשינוי. אני כל כך מאושרת שהצלחתי בעזרתה לשנות את חיי ואמשיך לעשות זאת גם בעתיד, כמו שאמרתי- התמכרתי.

מ. עובדת בתחום החינוך בשנות השלושים לחייה: המתאמנת הראשונה שלי


אני אם לילדה בתיכון הסובלת מהפרעת קשב. בעקבות בעיה זו, הישגיה בלימודים, חלוקת הזמן במבחנים וכישוריה החברתיים לקו בחסר. בתי עברה אצל פנינה קורס לשיפור מיומנויות הלמידה. כתוצאה מכך השתפרו הישגיה בלימודים בצורה מדהימה והיא אף קבלה תעודת הצטיינות!

כיום בתי עוברת coaching אצל פנינה על מנת לעזור לה במיומנויות החברתיות וכדי לחזק את בטחונה העצמי. גישתה הנעימה של פנינה, אישיותה המדהימה ומיומנותה המקצועית הגבוהה, הם שאפשרו לבתי להצליח והם גם הסיבה שגם בני (שאף הוא סובל מהפרעת קשב) התחיל לעבור אצל פנינה קורס לשיפור מיומנויות הלמידה.

אם יש לכם או לילדיכם הפרעות קשב, בעיות התנהגות או קשיים במיומנויות חברתיים, אני ממליצה בחום – בואו ללמוד ולהתפתח אצל פנינה.

ר. אשת הייטק: אימנתי שניים מילדיה (בני 17 ו 11)

פנינה, אני בר מזל, הייתה לי ההזדמנות לשתף אותך באתגרים שלי וללמוד מנסיון החיים שלך ותפיסת עולמך. הצלחתי לקבל ממך כלים נוספים לשיפור סדר,ארגון,יעילות עבודה והשגת מטרות והכל תחת מטרייה חיובית, מלאת אמונה ורצון גדול לעזור.

אני חושב שנסיון חייך ,היותך אמא ,הרצון הטבעי לעזור,ידע מתחום הפרעות הקשב שהספקת לצבור במשך שנים בדרך פורמלית ולא פורמלית, העובדה שהינך בעלת רקע וניסיון כפרילנסרית בתחום התוכנה. וכמובן אופייך האמפטי. הפכו אותך לקאוצ'רית האידיאלית עבורי .

תודה רבה על הכל.

ב. מומחה גרפיקה תלת-מימדית, מתאמן ה- ADHD הראשון שלי

תודה לפנינה
בני אורן סובל מADD (הפרעת קשב). מה שהכי איפיין את אורן הוא קשיי קומוניקציה עם הסביבה. אורן חיי בעולם משלו. הוא ילד סגור שאינו מרבה לשתף את הסביבה בחוויותיו, רגשותיו ורצונותיו. כתוצאה מכל אילו גם במצבים בהם נזקק לעזרה, לייעוץ או סתם לשתף זה לא קרה. אורן הגיע לפנינה לטיפול משולב הכולל גם אימון אישי. אישיותה המקבלת, המבינה והמאפשרת של פנינה גרמה לכך שאורן נפתח בפניה במקומות שאנחנו ההורים, המורים שלו בית הספר, המפקדים שלו בצבא או כל מבוגר אחר לא הצלחנו. האימון עם פנינה אפשר לאורן להפתח, לימד אותו לשתף ברגשות ובמחשבות ואפשר לו להבין את כוחה של ההתיעצות. הוא הגדיר לעצמו מטרות לטווח הרחוק והקרוב בתחום האישי והאקדמי (מה הוא רוצה ללמוד) והגדיר מהי הדרך הנכונה לו להשיג מטרות אילו. התהליך כולו לקח מספר חודשים בלבד והיום אורן נמצא במקום טוב יותר. הוא יודע מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה. הוא מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמו והרבה יותר בטוח מה הכיוון שלו בחיים. ועל כל אילו אני מאוד מודה לפנינה שהצליחה במקום שכל כך הרבה אחרים נכשלו.

א. אשת הייטק: אמא של מתאמן

"בתור בחורה צעירה בת 18 שעלתה לארץ לפני מספר שנים, עם קשר לקוי עם שני הוריי אני נאלצתי להתמודד עם הרבה אתגרים ושינויים לבדי, דבר שמעורר קשיים שלא ניתנו לי להבין ולהסתדר איתם לבד. בעברי הייתי צריכה להסתגל למדינה חדשה, להתמודד עם הרבה מעברים למקומות שונים בחיי, ללמוד לחיות עם הקשרים הקשים עם ההורים ובין היתר לדעת איך להיות בסך הכל בחורה נורמלית ולהסתדר עם החיים של בחורה מתבגרת, אך לא היה לי אף פעם את העזרה וההדרכה של אדם מבוגר ללדעת איך להסתדר בעולם. אני הכרתי את פנינה לפני כשנה דרך אדם יקר ומאז שהכרתי אותה התפיסה שלי לגבי דברים שהיו כל כך קבועים בקשר לחיים השתנו לגמרי. היא עזרה לי להבין תעלומות לגבי עצמי שהטרידו אותי שנים על גבי שנים, היא עזרה לי להבין שיש לי בעיה אך אפשר לפתור אותה - אפשר להתגבר על מחשבות שליליות ולחיות חיים טובים יותר. לאט לאט, היא עזרה לי לבנות חשיבה יותר קונסטרקטיבית, אופטימית ומועילה . שאפילו במינון הקטן שלהם עזרו לי מאוד. לא עברתי אצלה אימונים או קורס "רשמי" אך פנינה עזרה לי יום יום וממשיכה לעשות זאת עם טוב לב, רצון, ניסיון חיים וכישורים שכל פעם מפתיעים ועוזרים לי מחדש. פנינה היא אדם בשבילי שראוי להערכה ואפילו להערצה, ואני מרגישה מזל שיש לי את ההזדמנות להיות בקרבתה ולהנות מהכישורים המקצועיים שלה. "

ט.א.