קצת עלינו...

הקמנו את IdeoNea כדי לשמש בית לדברים שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות. המוטו שלנו,"החופש להתחדש", מבטא את אשר אנו פועלים ליצור עבור לקוחותינו ועבור עצמנו.

יש לנו ניסיון רב במגוון רחב של תחומים אישיים, ניהוליים, עסקיים וטכנולוגיים. למדנו שהתחדשות נובטת ברמה האישית ורק אחר כך צומחת ו"מדביקה" משפחה, צוות, מחלקה או ארגון שלם ולכן אנו משלבים בעבודתנו את ההתחדשות האישית יחד עם ההתחדשות הארגונית. למדנו גם ששינוי קטן יכול ליצור הבדל גדול ולכן אנחנו פועלים למצוא "קיצורי דרך", רעיונות וכלים חדשים ויצירתיים שיסייעו לאנשים ולארגון להתחדש ולשפר את איכות חייהם, תפקודם ורמת הסיפוק שלהם.

לדורון יש השכלה מתמטית פיסיקלית וסטטיסטית וניסיון של מעל עשרים וחמש שנים ב "פיצוח אגוזים קשים" בתחומים כגון פיתוח תוכנה, הנדסת ובדיקת מערכות רב-תחומיות מורכבות, ניהול תצורה ושיפור תהליכי פיתוח וכן ביזמות, בשיווק ובניהול. במקביל לעיסוקיו המקצועיים הוא הקדיש שנים רבות לפעילות ציבורית וללימוד בתחום יישוב סכסוכים, גישור, תקשורת בינאישית, מנהיגות והתמודדות עם מצבי קושי ומשברים. במסגרת זו הוא עוסק  כיום במחקר ופיתוח של  מנגנון דמוקרטי ליישוב סכסוכים בין קולקטיבים.

פנינה מתמחה באימון אישי ושיפור קשב וריכוז אצל בני נוער ומבוגרים.  היא בעלת ניסיון של מעל עשרים שנים בפיתוח וניהול פרוייקטים מורכבים של מערכות תוכנה ארגוניות, מוצרי תוכנה לניהול ידע, תוכנות "פסיכולוגיות" ואתרי אינטרנט מיוחדים, כמו גם השכלה בפילוסופיה ובמדעים קוגניטיביים.


אלעד עוסק למעלה מעשר שנים בפיתוח מערכות תוכנה ואתרי אינטרנט במגוון טכנולוגיות. הוא אוהב ללמוד נושאים חדשים ולפצח אגוזים קשים בתחום התוכנה. בנוסף הוא עוסק בהלחנה ובנגינה בפסנתר. 

חשוב לנו מאוד להתחדש גם בעצמנו ולקבל רעיונות חדשים והצעות לשיתוף פעולה. לחצו כאן ליצירת קשר.